sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Felce Azzurra čistič na okná a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra čistič na okná a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Kód: 2505699
Kód dod.: 785710
EAN: 8001280001741
 
3.25 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne odstráni nečistoty, nezanecháva škvrny a zanechá krásnu vôňu typickú pre Felce Azzurra. Zloženie rešpektuje životné prostredie, pretože obsahuje originálne prírodné zložky. Dermatologicky testované. Dovoz Taliansko.
Felce Azzurra prací gel Active Color 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Active Color 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501504
Kód dod.: 775271
EAN: 8001280409592
 
7.79 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gel pre pranie farebného prádla pre čisté a voňavé prádlo bez straty farieb.
Felce Azzurra prací gel Aleppo Soap 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Aleppo Soap 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501662
Kód dod.: 775268
EAN: 58001280411132
 
7.79 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací gel s obsahom mýdla Aleppa pre čisté a voňavé prádlo.
Felce Azzurra koncentrovaná aviváž Moon Flower 900 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra koncentrovaná aviváž Moon Flower 900 ml
Kód: 2509029
Kód dod.: 775329
EAN: 8001280413360
 
3.68 EUR
0.08EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianske aviváže Felce Azzurra prinášajú intenzívnu vôňu a hodvábnu jemnosť, ktorá zostáva na vašom prádle dlho po vypraní a premení každé pranie na svieži zážitok.
Felce Azzurra odmasťovač Sgrassatore, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra odmasťovač Sgrassatore, 750 ml
Kód: 2506821
Kód dod.: 785711
EAN: 8001280001727
 
3.25 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viacúčelový odmasťovací prípravok Felce Azzurra Casa Sgrassatore Multiuso parfumovaný s jedinečnou a nezameniteľnou vôňou je vhodný ako na odstraňovanie nečistôt, tak aj mastnoty zo všetkých druhov povrchov a ponecháva ich čisté a voňajúce.
Felce Azzurra koncentrovaná aviváž Pure Freshness 900 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra koncentrovaná aviváž Pure Freshness 900 ml
Kód: 2509026
Kód dod.: 775326
EAN: 8001280413339
 
3.68 EUR
0.08EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianske aviváže Felce Azzurra prinášajú intenzívnu vôňu a hodvábnu mäkkosť, ktorá zostáva na vašom prádle dlho po vypraní a zmení každé pranie na svieži zážitok.
Felce Azzurra koncentrovaná aviváž Black Orchid 900 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra koncentrovaná aviváž Black Orchid 900 ml
Kód: 2508576
Kód dod.: 775328
EAN: 8001280413353
 
3.68 EUR
0.08EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianske aviváže Felce Azzurra prinášajú intenzívnu vôňu a hodvábnu jemnosť, ktorá zostáva na vašom prádle dlho po vypraní a premení každé pranie na svieži zážitok.
Felce Azzurra koncentrovaná aviváž Argan & Vanilla 900 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra koncentrovaná aviváž Argan & Vanilla 900 ml
Kód: 2509027
Kód dod.: 775327
EAN: 8001280413346
 
3.68 EUR
0.08EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianske aviváže Felce Azzurra prinášajú intenzívnu vôňu a hodvábnu mäkkosť, ktorá zostáva na vašom prádle dlho po vypraní a premieňa každé pranie na svieži zážitok.
Felce Azzurra koncentrovaná aviváž Original 900 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra koncentrovaná aviváž Original 900 ml
Kód: 2509025
Kód dod.: 775325
EAN: 8001280413322
 
3.68 EUR
0.08EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianske aviváže Felce Azzurra prinášajú intenzívnu vôňu a hodvábnu mäkkosť, ktorá zostáva na vašom prádle dlho po vypraní a premení každé pranie na svieži zážitok.
Felce Azzurra Anticalcare čistiaci prostriedok do kúpeľní, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra Anticalcare čistiaci prostriedok do kúpeľní, 750 ml
Kód: 2505701
Kód dod.: 785712
EAN: 8001280001765
 
3.25 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Poctivo odstráni vápenaté usadeniny a škvrny od mydla a zvyškov peny zo všetkých povrchov v kúpeľni ako napríklad z vane, umývadla, vodovodnej batérie a obkladačiek.
Felce Azzurra prací gel Original 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Original 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501505
Kód dod.: 775269
EAN: 8001280030802
 
7.79 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací gel Felce Azzura, ktorý sa vyznačuje tradičnou nezameniteľnou a nenapodobiteľnou vôňou. Používaním pracieho gélu Felce Azzura dosiahnete pocit dlhodobej prirodzenej sviežosti a maximálnej hebkosti.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.